U okviru 11. kola prve beogradske lige prvotimci su igrali utakmicu protiv ekipe Sinđelića iz Ugrinovaca. Sjajnu igru naši igrači su krunisali sa 8 pogodaka u mreži protivnika, dok je naša mreža ostala netaknuta.

Od prvog do poslednjeg minuta momci su odigrali motivisano i disciplinovano. Na ruku nam je išlo što smo na vreme postigli golove tako da je već na poluvremenu bilo 3:0 u korist Rakovice. Situacija se nije promenila ni u nastavku meča, organizovanom igrom lako smo dolazili do povoljnih situacija pred protivničkim golom.

Posebno imponuje što je u današnjoj utakmici nastupilo 5 omladinaca, a dvojica od njih su postigli po gol. U listu strelaca su se upisali: Stajić, 2x Marinac, 2x Branković, Stefanović, Jelić i Cvetković.