Selekcija omladinaca našeg kluba, predvodjena trenerom Arsićem, učestvovala je na međunarodnom turniru Junior Kup u Sarajevu. Delegacija je tokom četvorodnevnog boravka na turniru smeštena u fenomenalnom hotelu Hollywood sa pet zvezdica. Turnir je realizovan u periodu 14.04.2021. – 17.04.2021.

Na samom turniru su učestvovale ekipe iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Slovenije, Makedonije, Mađarske… U grupnoj fazi takmičenja odmerili smo snage sa ekipama Igmana, Olimpik (Sarajevo), Beograd, Železničar (Sarajevo), Respekt. Posle razigravanja i utakmica u četvrtfinalu i polufinalu, u finalnoj utakmici smo se ponovo sastali sa sjajnom ekipom Igmana. Za razliku od utakmice u grupnoj fazi gde smo pobedili sa 1:0, u odlučujućoj utakmici smo izgubili identičnim rezultatom.

Na kraju kada se saberu utisci, svi mi smo ponosni na našu selekciju koja je u najlepšem mogućem svetlu predstavila naš klub na jednom ovako značajnom događaju. Bravooo!!!

20 априла, 2021